| costy2120 a întrebat:

am un router wireless TP-Link un calculator si un laptop si vreau sa fac o retea intre calculator si laptop, si sa pot umbla dupa laptop pe calculator precum team viwer

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

La servici aveti un server.Din cate stiu.Si va poate bloca anumite site-uri pe care vreti sa intrati.Este cineva special pus sa faca asta.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radmin

| costy2120 explică (pentru anonim_4396):

La servici suntem toti legati in retea, seful poate intra oricand pe calculatoarele noastre si sa vada ce facem pe ele. cam asta vreau si eu sa fac

| costy2120 explică (pentru darrio2007):

Corect. eu cum pot crea un asemenea server.

| ShadowDancer a răspuns (pentru costy2120):

N-ai cum sa creezi server cu laptopul

| costy2120 explică (pentru ShadowDancer):

Am si un calculator

| darrio2007 a răspuns (pentru costy2120):

La servici aveti un server.Din cate stiu.Si va poate bloca anumite site-uri pe care vreti sa intrati.Este cineva special pus sa faca asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa faci asa ceva numai daca dai tu internet cuiva.

| costy2120 explică (pentru anonim_4396):

De la ruter pleaca internetul in la laptop si la calculator. ruterul are MAC-ul de la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de team viever nu e nici un program

| ShadowDancer a răspuns:

Odata ce ai setat routerul si toate cele trei calculatoare sunt conectate simultan trebuie sa creezi reteaua. Merge si din setarile windows vista, seven si XP dar pentru a realiza ceva de tipul team viever e nevoie de mai mult de atat. Greu de raspuns aici pentru ca sunt multe comenzi si lucruri ce trebuie facute intr-o anumita ordine. Cel mai bine cauta un tutorial pe google