| anonim_4396 a întrebat:

Buna, cablul pentru iphone care are 2m e bun pentru iphone? Am luat azi de la mall cu 90 lei si scrie pe el ca e original iphone? Sau e fake si imi va afecta bateria? Sa îl țin sau sa il duc înapoi...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit de o asemenea lungime la un cablu pentru incarcat telefoane.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

E mai lung ca cel normal, pe mobiledirect e 140 cablu... Dar nu stiu sigur daca e bun

https://www.mobiledirect.ro/......2r2v2.html

| al0o0o0 a răspuns:

Depinde de unde e luat incarcatorul. Daca este luat dintr-un magazin recunoscut ca reseller autorizat Apple atunci e clar original si nu are cum sa-ti afecteze telefonul.