| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o intrebare legata de messenger.
Ma uitam prin mesajele alea de request la messenger si vad ca mi-a scris un cont care nu are messenger si probabil acum contul e sters. Mesajul ala nu e important, dar faza e ca eu ma mai uitasem prin mesajele de request si puteam sa jur ca nu era acolo, desi mesajul are destul de mult timp.
Acu intrebarea mea este, pot afla cine era contul ala? Ma refer daca pot sa aflu cum este pe Facebook. (Tin sa mentionez ca mesajul nu a fost direct dat pe messenger, pentru ca mi-a aparut ca acel cont nu are messenger si nu-mi scrie contul lui, imi scrie doar Facebook user)
Pot afla? Sper ca ati inteles ceva.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am inteles. si nu prea.
Incearca sa folosesti https://www.messenger.com/ (site-ul web), acolo la cereri de mesaje (de pe rotita de setari) ar trebui sa iti apara. Daca dai pe persoana respectiva, ar trebui in dreapta sa iti apara numele si cam tot ce trebuie referitor la asta. Ar trebui sa apara si posibilitatea de a accesa profilul. Daca nu apare, doar dupa nume, daca il cauti pe Facebook, ai putea sa il vezi.

Pe langa, probabil ar merge si prin analiza de cod sursa a paginii, insa este mai complicat asa :D