| cosmii10 a întrebat:

imi puteti spune codul de la telefonul Nokia E61i? Vreau sa il reformatez si imi cere codul. Dau Funda.

7 răspunsuri:
| AdRyAn98 a răspuns:

Probabil iti cere parola telefonului, care este pusa de tine, daca nu incearca aici:
http://nokiafan.ro/nokia-coduri-universale/

| cosmii10 explică (pentru AdRyAn98):

Mersi si am uitat sa precizez:cum se reformateaza?

| AdRyAn98 a răspuns (pentru cosmii10):

Nu inteleg, vrei sa il formatezi? Nu stiu la ce te referi cu reformatarea, dar incarca asa:
http://www.youtube.com/watch?v=YdFuYRwuC8U

| cosmii10 explică (pentru AdRyAn98):

Da sa il formatez

| cosmii10 explică (pentru AdRyAn98):

Bun, dar cum il resetez de cum era el in fabrica ca nu imi arata in telefon?

| AdRyAn98 a răspuns (pentru cosmii10):

Pai poate este vreo setare sau daca nu, pote este un cod pentru asta...Incerc sa mai gasesc ceva, sa mai caut.

| cosmii10 explică (pentru AdRyAn98):

M-am uitat acolo dar acela e Nokia e61 si al meu e Nokia e61i. Nu am vazut bine, pe ce butoane apasa?