| Erin28 a întrebat:

Buna!
Mi-a plăcut un laptop Huawei, însă nu m-am gândit și la faptul că am citit undeva pe net că nu mai pot fi utilizate aplicațiile care țin de Google din 2019 pe Huawei. As avea o întrebare: exista alte aplicații, in afara de Google play, care nu e disponibil pe Huawei, care sa ajute la instalarea aplicațiilor de care am nevoie? Funcționează to ce tine de Office? Dar Google Classroom, zoom, skype?

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Exista programe garla...
Gen apk pure, extoide si altele similare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți place, ia-l.

| alexme12 a răspuns:

Dacă e laptop, are Windows și nu ține de cearta lui Trump cu cei de la Huawei și cu serviciile google. Funcționează programele de mai sus. Ceea ce ține de serviciile Google se aplică doar telefoanelor/tabletelor.