| uNKN0Wn a întrebat:

nu de mult placa mea de baza s-a ars.Si am schimbat-o cu una noua, am mers la un magazin cu specialitate in asa ceva, si ei mi-au pus-o cea noua, cu toate componentele etc. Dar am o problema, de cand mi-am schimbat placa de baza, daca dau Start > Turn Off si dau sa se inchida, se inchide si dupa doua secunde se deschide singur, trebuie sa tin eu apasat pe buton ca sa se inchida. Ce are?

3 răspunsuri:
| Dezinteres a răspuns:

Laptop sau desktop?
Windows? de care?
Sursa? model? putere?

| uNKN0Wn explică (pentru Dezinteres):

Desktop,Windows,sursa nu stiu, cred ca e Raidmax.Asta conteaza?

| nutepriveste21 a răspuns:

Cauta prin optiunile biosului sau dai default.