| Stefisiatat a întrebat:

Buna, nu imi mai pot accesa contul de Instagram, cand l-am facut l-am logat cu Facebook si recent am mai adaugat un alt cont de insta la care ma logam tot de pe acelasi fb..Acum mai pot intra doar pe al 2 lea, tin sa mentionez ca adresa de mail si nr de telefon nu mai sunt valabile...mai am vreo sansa sa imi recuperez primul cont? Am incercat tot ce se putea, nu inteleg de ce nu mai merge...am umblat la conturi asociate si am scos al doilea cont in speranta ca va merge primul, dar nimic sad

7 răspunsuri:
| eanadandre a răspuns:

Asta e! fa-ti altul

| DannyQ a răspuns:

Dă-mi mesaj pe TPU, poate reușesc să te ajut și mie mi s-a întâmplat mai demult.

| Stefisiatat explică (pentru DannyQ):

Nu imi permite sa scriu mesaje sad

| DannyQ a răspuns (pentru Stefisiatat):

Ok, atunci îți voi da contul meu de Facebook în privat.

| DannyQ a răspuns (pentru Stefisiatat):

Uite aici dă-mi add: https://m.facebook.com/......fael.39904

| DannyQ a răspuns (pentru Stefisiatat):

Da mi add