| CohanIrina a întrebat:

scuzati categoria dar este f urgent. am o tableta mobii 7" tablet cortex a8 up to 1.2 GHz android 2.3 si m-am asezat din greseala pe ea. si acum ecranul este alb cu dungi negre si colorate...ce sa fac?crying( va rog funda repede crying((

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ai stricat Display-ul, n-ai ce să-i faci decât să îl schimbi.

| CohanIrina explică (pentru Azµre):

Mersi...sad

| Azµre a răspuns (pentru CohanIrina):

Npc...îmi pare rău.

9 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

S-a crapat fibra de sticla de sub ecran...trebuie sa il schimbi dar te va costa foarte mult...mai bine iti iei unul nou si iesi cu jumate din prethappy

| ioanadragalasa a răspuns:

Sunt si eu curioasa.E buna tableta aia?

| CohanIrina explică (pentru ioanadragalasa):

Scuze, nu am intrebat daca e buna sau nu. Am intrebat ce sa fac...dar ma rog...big grin

| ioanadragalasa a răspuns (pentru CohanIrina):

Era buna? Ca vreau si eu sa imi iau o tableta din aia.

| CohanIrina explică (pentru ioanadragalasa):

Amm...da..era buna, dar a fost greseala mea ca m-am asezat pe ea...o sa imi iau alta

| nicola000 a răspuns:

Buna aceeasi proble o am si eu, cred ca tu deja ti.ai rezolvat-o. Imi poti zice ai facut? Ti.ai dus-o la reparat?

| CohanIrina explică (pentru nicola000):

Am cumparat alta..nu se putea repara