| Cejejejeeje a întrebat:

Buna seara! ce tableta îmi recomandați sa aleg dintre Lenovo Tab P11 Pro 2nd Gen, 8GB RAM, 256GB și SAMSUNG Galaxy Tab S9 FE 128GB Wifi Gri Gray (6GB RAM)?

2 răspunsuri:
| vodka020202020 a răspuns:

Lenovo Tab P11 Pro 2nd Gen vine cu un solid 8GB RAM și o memorie internă generoasă de 256GB, asigurându-ți performanță fluidă și spațiu suficient pentru aplicații și fișiere. Ecranul OLED de 11.5 inch oferă o experiență vizuală vibrantă.

Samsung Galaxy Tab S9 FE, cu 6GB RAM și 128GB stocare, reprezintă o opțiune mai echilibrată, iar ecranul Super AMOLED de 12.4 inch asigură culori bogate și contrast impresionant.

Din perspectiva calității, ambele au reputații bune. Lenovo se remarcă prin designul său elegant și sunetul de înaltă calitate, în timp ce Samsung aduce în prim-plan calitatea ecranului și experiența generală de utilizare.

În final, alegerea depinde de prioritățile tale - spațiu de stocare extins și performanță superioară cu Lenovo sau un echilibru între performanță și calitatea ecranului cu Samsung.

| berges234 a răspuns:

Samsung e mai calitativ dăr dacă vrei sa te joci ai nevoie de ram deci poți merge pe Lenovo