| costeaboy a întrebat:

ajutati-ma va rog sa aleg placa de baza potrivita.

Asrock B85m Pro4 Lga1150
LGA1150 GIGABYTE GA-H87-HD3
si sa le punem si pe cele mai performante.
ASRock Fatal1ty H87 Performance
GIGABYTE G1.SNIPER B5
sa nu imi spuneti de cele mai scumpe numai, vreau pareri si despre astea mai ieftine,

Răspuns Câştigător
| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Faci cum crezi... Eu folosesc si recomand ASRock in general, nu mi-a spus nimeni pana acum ca e nemultumit sau ca s-a stricat ceva la ele

10 răspunsuri:
| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Potrivita pentru ce? daca vrei office... orice placa de baza e buna
daca vrei gaming... ASRock Fatal1ty H87 Performance e ideala pentru asta, fara discutii

| costeaboy explică (pentru Tudor_Daniel_1993):

Pai ce ale de sus tie ti se par ca sunt pentru ofice? de ce ai ales Fatal1ty H87 si nu Fatal1ty H87?

| costeaboy explică (pentru costeaboy):

*pardon... de ce ai ales Fatal1ty H87 si nu GIGABYTE G1.SNIPER B5?

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns (pentru costeaboy):

In primul rand ASRock este recomdat pentru gaming! ca sa intelegi mai bine uitate aici http://www.pcgarage.ro/compara/634689,707742;)

| costeaboy explică (pentru Tudor_Daniel_1993):

Eu acuma nu vreau gaming vreau home si o sa stau cu placa integrata de la Intel core i3. 4130, dar am zis sa iau o placa de baza buna, pentru ca pe viitor cine stie ce mai apare,

| costeaboy explică (pentru Tudor_Daniel_1993):

Linkul care mi l-ai trimis nu merge, eu vreau calitate la placa de baza sa fie,

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns (pentru costeaboy):

Iti recomand ASRock'u... are 24 garantie, dar oricum nu vei avea nici cea mai mica problema! pe site'ul asta www.pcgarage.ro o gasesti la putin sub 400 RON

| costeaboy explică (pentru Tudor_Daniel_1993):

Nici nu stiu ce sa fac, am mai multa incredere in gigabyte pentru ca e cea mai buna placa de baza dupa Asus, sau ea e prima si a treia e asrock, de asta si nu ma trag la asrock.

| costeaboy explică (pentru Tudor_Daniel_1993):

E foarte ok si gigabyte dar e skump rau si dai banii degeaba, asa ca mam hotarit sa iau un asrock h87 performance,

| costeaboy explică (pentru Tudor_Daniel_1993):

Linkul asta care mi l-ai trimis nu merge, incearca si expediaza altu sa vad ce ai vrut sa arati.

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns (pentru costeaboy):

Faci cum crezi... Eu folosesc si recomand ASRock in general, nu mi-a spus nimeni pana acum ca e nemultumit sau ca s-a stricat ceva la ele