| NameHarris a întrebat:

Am auzit din ce in ce mai multi prieteni vorbind de omegle.Ce este cu acest site? despre ce este vorbawinkingCel mai bun raspuns fundawinkingScuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Ana00005 a răspuns:

Http://www.omegle.com/ e ca sa vorbesti cu strainii.Adica ai videochat si nu prea stii cu cine nimeresti.

5 răspunsuri:
| ȘefuLaValută a răspuns:

E un site pe care vorbesti cu strainii, poti avea si camera sa il vezi pe celalalt.Pt mine e copilaresc si pietderere de vreme.Dar pe Youtube gasesti tot ce vrei despre Omegle

| Ana00005 a răspuns:

Omegle este un site facut de englezi,in care poti vorbii cu alti oameni (ca Facebook,Twitter, Yahoo, Skipe, h5, doar ca mult mai prost)
Iti poti face cont, dar trebuie sa stii ca nu prea sunt romani asa multi ca pe alte site-uri. Daca stii engleza, e foarte bine)
Poti sa iti faci cont, depinde de tine daca iti va placea. Sper ca te-am ajutat.

| NameHarris explică (pentru Ana00005):

Mi-am facut cont si m-a dat pe un site my freegames.comlaughing)

| Ana00005 a răspuns (pentru NameHarris):

Da,pentru reclame.Si cand te uiti pe vplay la un video tot iti da pa 'jocuri' ca ala, mai incearca, uite https://www.youtube.com/watch?v=AtTuC7c7EJs
E site de socializare, ce vezi tu sunt reclamele care sunt bagate automat

| NameHarris explică (pentru Ana00005):

Imi dai un link de la omegle sa fac cont? s vad despre ce este vorba?

| Ana00005 a răspuns (pentru NameHarris):

Http://www.omegle.com/ e ca sa vorbesti cu strainii.Adica ai videochat si nu prea stii cu cine nimeresti.