| WhiteMask69 a întrebat:

am introdus o piesa in telefonul meu ( LG KU990i ) si nu o gasesc nici unde in telefon. Card de memorie 2GB, loc am destul dar nu o pot gasi nici unde. Cand conectez telefonul la calculator prin cablu de date imi arata piesa.

5 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Posibil sa fie prea lunga melodia iar telefonul nu pate citi toate caracterele.Eu am avut problema asta.

| Constantin9704 a răspuns:

Am si eu telefon de asta.)posibil sa nu citeasca cardul alt format de melodie.

| teodora2498 a răspuns:

S-ar putea sa fie in mesaje in inbox si trebuie deschis mesajul si sa ii dai save. Sper ca te-am ajutathappy

| WhiteMask69 explică (pentru teodora2498):

Am cautat peste tot in mesaje si nu am gasit'o :-(. Mersi oricumwinking