| Ghinea_Alin_1998 a întrebat:

BUNA TPU! Am nevoie de ajutor.Cand imi deschid laptop-ul apare insigna marcii(IBM).apoi scrie ceva... terminandu-se cu opering system no found.ce trebuie sa fac? sa instalez un alt windows? am windows xp 2002(cred).aaa.inainte de asta am bagat un joc city car driving..care nu mergea(dar nu cred ca are legatura.please, help me!

3 răspunsuri:
| MaDaLiNoSt a răspuns:

Incearca cu reinstalarea windows xp SP1 sau SP2. In caz contrar treci la MS-DOS!

| Ghinea_Alin_1998 explică (pentru MaDaLiNoSt):

Cum adica MS-DOS?

| MaDaLiNoSt a răspuns (pentru Ghinea_Alin_1998):

Microsoft MS-DOS 95(sistem de operare mai vechi). Totusi incearca sa reinstalezi windows xp.