| angela789123 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare de ce facebook nu ma lasa sa fac comentarii publice.Cand scriu un comentariu si ii dau ENTER imi apare asta You're temporarily blocked from making public comments on Facebook..Si sa va mai spun ceva nu imi merge de ieri.
Dau fundita

3 răspunsuri:
| Calxfhghbgbhcfgbh a răspuns:

Buna!
Inseamna ca adminul de pe facebook ti-a blocat temporar comentariile de pe facebook, probabil din cauza ca ai adresat jigniri, sau ai suparat adminul.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
La revedere!

| angela789123 explică (pentru Calxfhghbgbhcfgbh):

Dar nu am jignit s-au suparat in fine dar o sa mai pot lasa comentari?

| Calxfhghbgbhcfgbh a răspuns (pentru angela789123):

Buna!
Desigur,dupa ce iti ridica'pedeapsa'.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
La revedere!