| euAnonim100 a întrebat:

Am o mare problema! Dupa ce adaug muzica pe o prezentare PowerPoint, apoi sterg melodia de pe desktop (nu din pc) nu mai reda nimic acea prezentare! Va rog, ajutati-ma! FUNDA

Răspuns Câştigător
| ClickNetwork a răspuns:

Cristos a Inviat! Atunci cand adaugi melodia in prezentare nu trebuie sa o folosesti din desktop ci din pc.Adica de exemplu daca eu am o melodie intr- un fisier numit Muzica si aceeasi melodie pe desktop trebuie sa o selectez pe cea din Muzica.Asa si la tine. Daca stergi melodia, nu o mai gaseste (EVIDENT) si nu are cum sa o foloseasca.Mult noroc! Sper ca am fost de folos.

| euAnonim100 explică (pentru ClickNetwork):

Adevarat a Inviat!
Iti multumesc mult! Uite, iti dau si funda! Si as mai avea o intrebare tot pe acest subiect, poate stii raspunsul. Daca trimit powerpointul cuiva, el se trimite cu tot cu melodie? Multumesc anticipat!

| ClickNetwork a răspuns (pentru euAnonim100):

Din experienta mea, un fisier PowerPoint poate fi utilizat de orice computer si melodia se salveaza. Sper ca am fost de folos si de aceasta data.

| euAnonim100 explică (pentru ClickNetwork):

L-am trimis la cineva si spune ca nu i-a aparut cu muzica! Nu pricep de ce?!

| ClickNetwork a răspuns (pentru euAnonim100):

Ce ciudat...Eu trimit PowerPoint-uri create de mine cu muzica si merge.Probabil ca setarile PowerPoint-ului sunt diferite.Verifica.

| euAnonim100 explică (pentru ClickNetwork):

Imi explici ce trebuie sa fac? Daca vrei...