| Cineva797406016386 a întrebat:

Bună tPu! Am o probleamă cu laptopul meu, de cam câteva luni nu mai primește Hotspot de la telefon, numai dintr-o dată și nu știu ce are și ce trebuie să-i fac. Când ii fac diagnostic zice numa "wirlles capability is turned of" și nu știu ce trebuie să-i fac, țin să precizez că are Windows 7 ultimate, dacă știți voi care e problema vă rog să îmi spuneți, aștept răspunsuri sincere.

3 răspunsuri:
| ViruseZ a răspuns:

Ai cumva un buton (probabil pe tastele de F ) cu niste lini curbe?

| Cineva797406016386 explică (pentru ViruseZ):

Nu, el dintr-o dată nu o mai vrut să primească hotspot de la telefon și gata nu mai vrea nici dacă încerc cu alt telefon nu mai vrea de loc nu mai vrea, nimic și am încercat toate posibilitățile posibile și imposibile și tot nu vrea

| ViruseZ a răspuns (pentru Cineva797406016386):

Te poti duce la un service, la cineva specializat.