| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Buna TPU.am o problema.am de la UPC, pachetul intreg.e totul ok,dar de ieri telecomanda Mediabox-ului,nu mai functioneaza,nu mai pot mari volumul la tv.prog merg.am incercat tot felul de chestii,nu mai stiu ce sa-i fac. am auzit ca e vorba de un cod,dar nu stiu cum sa ii pun acel cod. a mai patit cineva asa? va rog spuneti-mi ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| DariusOvidiu a răspuns:

Uita-te in cartea Mediabox-ului si ai sa gasesti un sir mare de coduri pentru toate tipurile de televizoare... Acolo iti da pasii pe care trebuie sa ii parcurgi... Spor, daca nu gasesti, am sa-ti spun pagina eventual sa-mi spui ce marca de televizor ai.Asa m patit si eu, nu e nimic grav.