| SoulReaver a întrebat:

Buna TPU am o problema. De ceva timp cand ma loghez pe Facebook nu ma pot loga daca bifez sa ma tina minte. cand dau conectare nu se conecteaza... nu se intampla nimic doar ca si cum as da refresh la pagina. Pot sa fac ceva? am sters cookies si tot nimic.

Răspuns Câştigător
| RenataXD a răspuns:

Si eu am patit asa... dar am inchis netu l-am pornit inapoi si am intrebat ceva aiurea pe google ca sa imi dea o intrebare la TPUlaughing si atunci acolo la raspuns imi aparea logare cu facebookul si sa logat dintrodatabig grin

Sper ca te-am ajutatbig grin!

3 răspunsuri:
| toropeala a răspuns:

Poate ai netul prost

| SoulReaver explică (pentru toropeala):

Nu exista... si inainte tot netul asta il aveam laughing

| toropeala a răspuns:

Ai incercat de pe alt browser, alt calculator, ip schimbat etc? Poate ti-o fi blocat, cine stie