| black34white a întrebat:

cineva vrea sa traga internet de la mine prin cablu iar distanta este cam de 100 metri de cablu. Ar putea afecta cu ceva distanta? Fundoi.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta nu.Dar daca nu este facuta de o persoana autorizata(de la firma)va poate afecta politia.

| SouLIce a răspuns:

Distanta este destul de mare pentru asta iti trebuie un cablu ecranat ca sa nu ai interferente

| umbra09 a răspuns:

Nu nu are cum sa afecteze lungimea cablului semnalul internetulu

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru umbra09):

Uhm happy încearca cu 1000m cablu, vezi ce iese.

| GeorgeH17 a răspuns:

Nu cred ca te afecteaza dar da, iti trebuie un cablu ecranat.