| 7Roby7 a întrebat:

Mi-am schimbat tastatura si am incercat sa vorbesc la microfon.Prima data mi-a mers foarte bine, dar dupa o zi nu a mai mers.Cand puneam cablul in mufa(am incercat si la mufa calculatorului si la cea a tastaturii)se auzea ce spuneam in boxe dar cel cu care incercam sa vorbesc nu auzea si nici eu nu auzeam ce spune el.Cand bagam cablul la mufa calculatorului aparea o pagina in care erau niste moduri cum sa vorbesti la microfon.Am incercat o gramada de lucruri pana cand,dintr-o data,nu se mai auzea microfonul in boxe,dar nu sa reparat, nu mai mergea deloc.
Ce pot face ca sa il repar? Imi trebuie microfonul foarte mult!

1 răspuns:
| Georgiana05 a răspuns:

L-ai băgat în unitate?