| yomayo a întrebat:

Am si eu o problema cu jocurile. Dupa ce descarc un joc si intru in el imi apare o eroare :"Log- sorry, your sestem does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again" acum 2 saptamani mi-am reinstalat windows-ul. Pana sa-l reinstalez nu facea asa.

Va rog sa ma ajutati dau Funda.

Răspuns Câştigător
| Ronny22 a răspuns:

Dami add sa te ajut:

shadow.herocs1@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Pai draga prietene calculatorul tau iti zice ca ii pare rau dar sistemul tau nu suporta grafica 3d si te roaga sa verifici hardware si configuratia sistemului si apoi sa mai incerci (cam asta zice acolo) pai e o problema cu placa ta video! nu suporta jocul...dar daca e un joc in care dai click pe iconitza si til deschide cu niste setari de asta si iti arata info in stanga joc deala gen 18 wheels of steel stiu cum sa til repar, eventual ia-ti directx10 si mai multe programe care sa iti imbunatateasca putearea placii video...contacteazama si te ajut!
FUNDA?

| yomayo explică (pentru Cool_Andy_1990):

Da-mi id tau de mes sau ceva sa vorbim big grin