| HeavenlyLight a întrebat:

Buna TPU.
Astazi,in timp ce ma jucam, dintr-o data, mouseu s-a blocat.Crezand ca e de la baterie, am schimbat-o. Faza e ca merge cateva secunde si dupa se opreste iar si trebuie sa invart de baterie si sa dau de butonul on/off.Nu e de la baterie.Am incercat cu multe baterii dar acelasi rezultat crying Oare ce are?

3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Cumpara-ti baterii noi si incearca asa. Daca nu merge nici asa, incearca sa cureti partea de dedesubt a lui si suprafata pe care acesta functioneaza. De obicei daca e suficient de mult praf, senzorul ala micut nu mai vede bine unde e si da rateuri. Adica ameteste de cap. Iar daca nici asa nu merge, cumpara-ti alt maus si nu mai plange pentru un c*c*t de periferica.

| SmoKeM a răspuns:

Nu esxte de la baterie i se blocheaza clapeta

| SmoKeM a răspuns (pentru SmoKeM):

Nu este de la baterie i se tot blocheza clapeta nu este asa?