| robertandrei000 a întrebat:

SALL TPU! Am o problema la yahoo messenger.Imi zice ca este o problema la internet ca nu-i conectat, dar estee! ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

E slab netul, asteapta ceva timp poate revine. Daca nu incearca sa reinstalezi programu.

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Se mai intampla si erori de genul. Si nu trebuie sa fie neaparat de la net, poate fi si de la mess.
Da-i un restart pc-ului!
S-ar putea ca dupa sa functioneze.
Iar daca nu, se va rezolva de la sine.
Si eu mai patesc asa.

| robertandrei000 explică (pentru NoSmile):

Am dat restart la pc si tot asa face si problema asta o am de aproape 6luni

| robertandrei000 explică (pentru NoSmile):

Scrie asa:Este posibil sa fie o problema la conexiunea de Internet.Verificati computerul daca este conectat la Internet

| NoSmile a răspuns (pentru robertandrei000):

Aaa.
Credeam ca este o probleme recenta. Acum nu-ti ramane decat sa instalezi alt program messenger.

| xBro a răspuns:

Poate sunt mici probleme ale internetului sau ale mesengerului in timpul respectiv incearca de mai multe ori sa te loghezi si va merge.

| Paul2011 a răspuns:

Puate ai contul blocat s-au reinstaleaza-l.

Sper ca ti-am fost de ajutor.