| anonim_4396 a întrebat:

Deci este asa weird... bun intrebarea mea e legata de facebook: de ce vad ca am dat like la anumite pagini cand stiu ca nu am dat si nici nu am intrat pe ele niciodata! Sau si mai rau vad ca am anumiti oameni mai ales barbati in prietenii mei pe care stiu ca nu i-am acceptat niciodata si nici nu ii stiu macar. Dau funda

Răspuns Câştigător
| HikariAi a răspuns:

Probabil ai un virus asemeni cum e cel care da share la videouri xxx si in acelasi timp le da tag celor din lista ta. Iti recomand sa te uiti la extensiile tale sa nu ai ceva instalat si cel mai important poti umbla la setarile de facebook (stiu ca cineva acolo a umblat si nu i-au mai aparut) si instaleaza-ti un antivirus.

2 răspunsuri:
| dD27d a răspuns:

Adevarul este ca facebook are multe parti proaste.De ex cineva te poate ad.intr-un grup fara acceptul tau. Daca ti s-a intamplat asta, incearca sa schimbi nivelul de confidentialitate, sa nu mai prim. cereri de la toata lumea etc.Mai bine anulezi toate sesiunile active si schimbi parola, adica toate disp.de unde te-ai logat se deconecteaza automat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru HikariAi):

Oh cati prieteni de a mei au fost taguiti in videouri de alea...bine ca nu am fost taguita. Ok merci de raspuns, o sa ma uit in setarile mele de e facebook dar cel mai probail voi instala si un antivirus. Merciii multt