| raducu7890 a întrebat:

Urgent! Merge bine Windows 7 pe Toshiba NB100?
Ce editie sa pun? Starter, professional...Eu il folosesc pentru. Yahoo Messenger,Google Chrome,photoshop, skype, Samsung kies si pentru. 2jocuri...

4 răspunsuri:
| MusicFan_6770 a răspuns:

Professional. eu il am si poate rula mult mai multe programe/aplicatii decat cele care le-ai spus tu. happy

| tteo92 a răspuns:

Daca folosesti doar pentru ofice (aplicatiile mai simple) atunci poti orice versiune, dar in alege unu din ultima sau profesional.
Asta daca ai cel putin 2 Gb ram, placa video de cel putin 512 mb si un procesor cat de cat bun incat sa-ti ruleze windows7 fara sacadari sau restarturi din senin.
Bafta!

| cammm a răspuns:

Starter.

Windows 7 Starter: întrebări importante
Windows 7 Starter este disponibil numai preinstalat - de obicei, pe netbookuri - așadar, nu îl puteți achiziționa și nu îl puteți instala singur. Este proiectat pentru efectuarea activităților de bază, cum ar fi utilizarea Internetului, trimiterea de mesaje de poștă electronică și crearea documentelor.

cu placerehappy

| raducu7890 explică (pentru cammm):

Dar Starter imi permite sa folosesc doar 3 aplicatii.Se poate face sa nu mai am limite?