| aurelgabriel a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telvizor LCD. Puteti sa-mi spuneti trebuie sa fie anume pentru perete televizorul respectiv, sau se poate si normal(cu picior)? Pentru ca am vazut televizoare LCD cu picior dar am vazut ca se poate pune si pe perete.
Va rog frumos.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Piciorul e prins in suruburi si se poate demonta fara probleme.

| horia2012 a răspuns:

Toate televizoarele se pot pune si pe perete. Unele au suport inclus, altele trebuie sa le cumperi tu.

| aurelgabriel explică (pentru horia2012):

Si daca au picior cum fac? sad

| horia2012 a răspuns (pentru aurelgabriel):

Se desface, dar depinde si de model. Cand te hotarasti asupra modelului,
ori suni la magazin si intrebi sau te duci direct la ei.

| John1973 a răspuns:

Majoritatea se pot prinde si in perete http://bit.ly/1w82Cs7