| Gicutzu23 a întrebat:

Buna tpuuu as vrea si eu sa stiu ce asteptari sa am de la Samsung galaxy trend lite duos multi mi-au zis ca e bun alti ca e praf eu nu stiu ce sa mai cred happy Deci daca ma-ti pute-a ajuta voi vas ramane dator cu o funda happy

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZPZJBBBM/
Uita-te aici la specificatiile din josul paginii si ai sa te convingi singur cat de bun sa nu e telefonul.Mie mi se pare un telefon foarte bun.

1 răspuns:
| Vyka a răspuns:

Am avut un asa telefon, nu ma pot plinge, ti las recomanda....are un dizain palcut e comod la folosire, merg bine aplicatiile si jocurile...happy