| BSergiu1997 a întrebat:

Bună tuturor, am și eu o mică problemă cu iPod-ul meu ( Touch, generația a doua ). Problema este următoarea : Azi l-am pus la încărcat și când să-l deschid, surpriză... s-a stins, și am tot încercat să-l resetez ( butonul de on/off + home ), dar nimic... Nu mi-l mai recunoaște la iTunes, de încărcat nu se mai încarcă. Deci absolut nimic. Și chiar nu știu ce pot să fac, dacă aveți vreo idee despre ce s-a putut întâmpla cu el sau orice care mă poate ajuta, v-aș mulțumi!

2 răspunsuri:
| vatco a răspuns:

Incearca cu reset.home +play pana iti apare logo Apple, conecteaza-l la itunes si vezi daca ti-l detecteaza.

| BSergiu1997 explică:

Am Încercat, am stat în jur de 10 minute cu ele apăsate... Iar pe iTunes, nu-l recunoaște când îl conectez la PC