| maryjane11dd a întrebat:

cum pot gasi o persoana prin intermediul calculatorului, gen nu sa ma duc la evidenta publica si astea, din pacate nu cred ca are un cont de Facebook sau daca are nu e pe numele ei real... nu am mai dat de ea de 16 ani, este vreo posibilitate sa o gasesc?

4 răspunsuri:
| Knu a răspuns:

Cam greu. Ai putea da un search pe google cu numele ei, poate gasesti o adresa de mail (pe unde si-a facut eventuale conturi), iar cu adresa de mail, o poti gasi pe Facebook.

Bula
| Bula a răspuns:

Slabe sanse, aproape egale cu 0.
O poti gasi doar facand pe detectivul, pas cu pas...

| maryjane11dd explică (pentru Knu):

Nu e pe nicio retea nimic...

| maryjane11dd explică (pentru Bula):

Pff