| JsFr_Alex_1995 a întrebat:

Am si eu o intrebare dau fundita pentru un raspuns care sa ma ajute!
Am windows 7 Starter si vreau sa imi schimb imaginea de desctop background si nu stiu de ce nu merge?
Daca puteti sa imi dati si mie un program care sa pot schimba imaginea? Va multumesc Frumos!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Cu placere. Daca nu ai trecut intre timp la alta varianta de Windows, poti instala programul asta gratis pentru Starter:
http://www.howtogeek.com/......r-edition/

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

La Windows 7 Starter nu se poate schimba imaginea de fundal.
Instaleaza Home Premium sau alta varianta.

| JsFr_Alex_1995 explică (pentru horia2012):

Mersi sad

| JsFr_Alex_1995 explică (pentru horia2012):

Mss :*!

| horia2012 a răspuns (pentru JsFr_Alex_1995):

Abia acum a ajuns mesajul. Cu placere happy

| horia2012 a răspuns (pentru JsFr_Alex_1995):

Cu placere. Daca nu ai trecut intre timp la alta varianta de Windows, poti instala programul asta gratis pentru Starter:
http://www.howtogeek.com/......r-edition/