| SefuTauMereu a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-UL,de curand am incercat sa imi schimb windows-ul,dupa ce introduc dvd-ul in pc dau sa instalez windows-ul si cand ajung cam pe unde imi cere sa aleg partitia imi apare o eroare ca sa zic asa,adica imi apare tot ecranul albastru si scrie ceva acolo despre bios cred,dar nu stiu ce sa ii fac,am mai schimbat wind. de cateva ori dar degeaba i-am pus si un hard mai mare si ram si i-am schimbat si bateria de bios. AM NEVOIE DE UN RASPUNS URGENT, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| UnQ7 a răspuns:

Da-ne mai multe detalii despre eroarea aceea.Ce scrie?

2 răspunsuri:
| SefuTauMereu explică:

Nu mai conteaza, l-am reparat de pe microsoft.ro mersi oricum iti dau funda

| SefuTauMereu explică:

Stii cumva ce se intampla cand introduc un hard in pc cand e pornit, este vorba de un alt hard, deci un al doilea hard FUNDA