| Ciosnar_Ancuta_1997 a întrebat:

Am un laptop ce are Windows 8 pe el. Ieri windows-ul s-a actualizat si acum imi porneste foarte greu... daca inainte pornea in 15 secunde acum porneste 1-2 minute. Ce pot face? Ofer funda...

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Sistem restore. Dai restaurare la cel mai indepartat punct de restaurare (inainte de actualizari) daca ele exista si problemele o sa dispara.

1 răspuns:
| Nikiboss1234 a răspuns:

Il ai piratat? daca e piratat din cauza asta este ca ei isi dau seama ca este piratat FUNDA