| RobertG101 a întrebat:

Eu nu prea le am cu telefoanele mobile dar as vrea in viitorul apropiat sa-mi iau un smartphone pentru prima oara in Germania. Deja stiu in magazine din apropiere, m-am uitat putin la ce are, si m-am gandit sa-mi iau ceva mai mic deoarece nu mi-e indemana ditamai telefonul. Ma gandeam la un Galaxy Mini, voi ce ziceti? Vreau sa fie pana in 100 de euro.

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu stiu daca in comuna ta sunt si magazine turcesti cu telefoane, desi poti merge intr-un oras apropiat si sa mergi la magazinele de telefoane unde turcii le vand. Pana sa iti iei un telefon nou, poti sa iei si unul la mana a doua pana in 50 euro. Daca te intrebi ca ar fi stricate, cam toate sunt de buna calitate. Ti-ai putea gasi un telefon mai bun decat un galaxy mini.

| George_Cezar_1995 a răspuns:

Un telefon vechi, antic si de demult. Nu e cu nimic mai bun decat unul pe butoane.