| Rinn a întrebat:

Bunaaa TPU.
Vreau sa imi cumpar un telefon nou, un smartphone. Prima oara am optat la un HTC Desire S, dupa la HTC ChaCha apoi la Samsung Galaxy S2. As vrea sa imi recomandati un smartphone nici foarte ieftin dar nici foarte scump, intre si sa fie si rezistent dar si bun. Eu voiam Samsung-ul deoarece are viteza la internet si pot descarca multe jocuri pe el

Răspuns Câştigător
| andreyuu a răspuns:

Pai daca vrei S II-ul, ia-ti-l, ce mai astepti. Este telefonul anului 2011.
Rezistent, performant si bun.
Daca vrei unul mai iesftin, iti pot sa alte exemple.

| Rinn explică (pentru andreyuu):

E prea mare totusi, eu am de exemplu un amarat de Nokia C3 care abia incape in buzunar. S2 e mai mare.

| Rinn explică (pentru andreyuu):

Da, e performant, e bun, e rezistent dar e prea mare. Alte exemple?

| andreyuu a răspuns (pentru Rinn):

Ce zici de HTC One V? Performanta e ok, destul de rezistent. Nu cu mult mai mare decat Nokia al tau!

| Rinn explică (pentru andreyuu):

Da, cred ca da, e mult 1Ghz?laughing Scuze, nu ma prea pricep in chestii din astea tehnice, mie imi trebuie un telefon care sa ii mearga internetul bine, sa pot pune aplicatii pe el, sa fac unele poze si sa ascult muzica.laughing