| ChrysChris a întrebat:

Cand aprind laptopul nu mai intra.ecranul este negru si nu este de la baterie funda

5 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Probabil ai probleme cu driverul video sau monitorul.
Când pornești laptopul apasă F5, F8 sau DEL și vezi dacă îți arată ceva, ori BIOS, ori SAFE MODE ori VGA MODE
Ține încărcătorul de la laptop în priză când faci asta.
Dacă nu înlocuiești placa video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video ar putea fi o problema.dar intrebarea mea l-ai curatat vreodata inauntru de cand l-ai luat? praful inamicul PC-ului happy

| Krueger a răspuns:

Poate e windowsul...

| Raluka222 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta este de la baterie te asigur de asta scoate bateria si vezi daca merge... daca nu merge cheama pe cineva specialist in pc

| Costynelmihai a răspuns:

Cel mai probabil de la Windows sau ce istem de operare ai pe el. Asta e cea mai comuna problema.Probabil un virus