| AndreiTudose a întrebat:

Am o proble a cu windowsul 10. Cand il deschid imi spune "Preparing Automatic Reparing". Si dupa se blocheaza. Ce pot sa ii fac sa funcioneze iar. Am incercat cu bateria, am incercat cu clr cmos si tot la fel imi da. Nu vreau sa fac windows-ul ca am le desktop fisiere importante si nu stiu cum se face backup.

2 răspunsuri:
| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.Dar e mai misto windows 8 decat windows 10. Eu 8 il folosesc si e super.

| AndreiTudose explică:

Chiar nu am cautat problema pe google si chiar nu am facut cum scria acolo. Si ce sa vezi nu a functionat nici o solutie gasita. Cum am zis daca nu ai ce face si nu vrei sa ajuti poti sa nu mai comentezi aiurea. Voi astia care comentati aiurea ar trebui sa fiti stersi de pe sote-ul asta ca sunteti ca resturile dintre dinti.