| KaKa_2508 a întrebat:

Cand primesti o fundita primesti si puncte? Pt rank! Cate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti 100 de puncte, care te vor ajuta la cresterea in rankwinking. Totusi, mai bine este sa primesti folositor, intelgent, deoarece asa atragi atentia asupra raspunsului tau, si 10 folositori valoreaza cat o fundita big grin.

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Da, primesti si puncte.Cate? Nu stiu.Primesti puncte si cand dai raspunsuri, chiar daca nu primesti fundita la ele.Si cand notezi raspunsuri altora cu amuzant, inteligent, folositor.Primesti puncte daca incerci sa te faci folositor si de ajutor.

| crisS a răspuns:

100 de pct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, primesti 100 de punctewinking.