| hehexdd a întrebat:

Care este mai bun? PC, PS3, XBOX360? Am inteles ca ps3 ar fi mai bun decat xbox deoarece ai net gratis si alte chestii.

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Pentru jocuri XBOX sau PS3, la PS3 intr-adevar s-ar zice ca ai mai multa libertate. Daca este sa analizam noutatile pe care le-au adus cele 2 console la versiunile actuale eu as merge pe XBOX Kinect in detrimentul lui PS3 Motion care mi se pare ca nu are o sensibilitate asa grozava si in plus pentru moduri multiplayer iti trebuie maneta suplimentara, deci bani in plus de investit. Ca si costuri sunt apropiate. Vand electronice si am avut ocazia sa le testez pe toate deci sfatul meu ar fi XBOX, exclus PC-ul.

| tagaitza a răspuns:

PC poti crea,crackui, edita, etc e cel mai complex!

| hehexdd explică:

Pentru jocuri ma refer

| hehexdd explică:

Am inteles ca ps3 are si memorie mai mare decat xbox are 320 maxim si xbox decat 250.