| dolyan a întrebat:

Caut parteneri pentru o colaborare la un proiect de site. Am cumparat deja domeniul, lucrez la el, am cateva idei de "drum lung" dar, un singur cap nu face aceiasi treaba ca 2 sau chiar mai multe. Cei interesati de mai multe detalii, sa ma contacteze pe privat, si eventual sa imi lase id-ul pentru a putea vorbi mai multe. Orice persoana serioasa, poate fi un real ajutor! Va astept!

3 răspunsuri:
| cristi13 a răspuns:

Eu doresc
Id: b_96_tsc

| Nenea_9651 a răspuns:

Prima intrebare.La ce te pricepi tu si cei care intra la ce anume sa se priceapa php flash html etc.Nu poti sa faci un site fara a avea cunostinte.Ai studiat piata la ce anume vrei tu sa faci? Crezi ca rezisti concurentei? Nu te poti baga cu capul inainte fara a stii 90% exact despre ce este vorba. Orcum te astept cu un pm daca inca mai cauti si despre ce este vorba concret.Numai bine

| CristiIuhasz a răspuns:

Iuhaszcristi@yahoo.com