| Lory_7688 a întrebat:

Ce ar putea sa aiba calculatorul meu? Cateodata nu se deschide monitorul dar unitatea arata ca lucreaza si trebuie sa-i scot cablurile,dupa care porneste dupa cateva incercari,iar altadata cand sta in stand-bay nu mai apare scrisul iconitelor, pe bara de start Il resetez din intuitie de unde cred eu ca scrie turn of. ce ar putea sa aiba? Multumesc.

3 răspunsuri:
| EnZoR123NeXuS a răspuns:

Sa sti ca am AVut si eu Aceasta Problema Dar la mine a fost necesare Reinstalare Sistem operare+ O placa video Noua iar totul m-a costat 306 lei

| CorneaPaul a răspuns:

Sursa de alimentare sau mai exact placa video.
Funda?