| a4andrei a întrebat:

Ce parere aveti de Mp3 player-ul Philips SA018104K? Pe mine ma tenteaza sa-l cumpar dar as dori parerea voastra. Deci... ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Dianna_8523 a răspuns:

Am si eu un mp3 player Philips. care este chiar foarte bun! De calitatea sunetului nu mai zic. Cred ca aproape toate sunt la fel. ma refer la cele Philips, pentru ca este o firma care chiar are lucruri de calitate! Sper ca te-am ajutat!
Sarbatori fericite :*

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

E super bun...:Xmi-as dori si eu unul.big grin

| Marii a răspuns:

Ia-ti mai bine un ipod happy

| Klara a răspuns:

@Gabrix. Ai zis autonomie? Inseamna ca maghiarii din Covasna/Harghita s-ar inghesui sa-l cumperehappy

| a4andrei explică:

As dori sa stiu ceva si despre calitatea sunetului...Mersi de raspuns!

| gabrix a răspuns:

Cred ca e bun, autonomie 12 ore. destul de bine, e micut seamana cu ipod shuffle... e ok. daca ti'l cumperi sa il folosesti sanatos happy