| angi_4331 a întrebat:

Ce parere aveti despre panourile radiante ca modalitate de incalzire.Cat de eficiente sunt? dar ca pret?

1 răspuns:
| Aurelian2014 a răspuns:

Angi, eu am panouri in casa de 3 ani de zile si sunt foarte multumit. In primul rand pentru confort, design si economie la factura de incalzire. Locuiesc la etaj 4 din 8 intr-un ap cu 3 cam. Iarna trecuta am platit cca 260-270 lei/luna tot ce inseamna consumator de energie electrica, pe cand vecinii mei care au centrala termica plateau cca 200-220 lei/luna + factura de lumina de cca 100-120 lei/luna. Am iesit cu mult mai bine decat ei.