| lucian a întrebat:

Ce placa video este mai buna ati radeon 4350 512 mb 64 bit sau nvidia geforce 210 gt 512 mb 64 bit

Răspuns Câştigător
| Xcel98 a răspuns:

Parerea mea: Nvidia Geforce 210 GT 512 mb 64 bit. funda?

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Uite o comparatie:

http://www.hwcompare.com/849/geforce-gt-210-vs-radeon-hd-4350/

Diferenta e minora intre cele 2 placi, doar latimea de banda e mai mare la HD 4350 (placa asta o am si eu).

| Epurean a răspuns:

Cred ca Nvidia geforce 210 gt 512 mb 64 bit, oricum nu e niciuna stralucita ca e pe 64 bit

| Fidec a răspuns:

Eu zic ca nVIDIA este mai buna, in general nVIDIA a fost peste ati cum Intel e` peste amdwinking

| GabyByrgoan a răspuns:

Nvidia