| Gxx a întrebat:

Cu ce imi pot curata carcasa telefonului meu Nokia XL de culoare galbena.Sint solutii speciale pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! intr-adevar sunt si solutii speciale pentru asa ceva, dar poti improviza cu un servetel / vata imbibate un pic in spirt sau solutie dintr-aceea de geamuri si este ok. Eu asa fac cand imi sterg ecranul laptopului, si curat telefonul de praf! happy

| Gxx explică (pentru Jipa95):

Cu spirt am incercat dar iti tb ceva timp ca dispare greu, am sa incerc si cu solutie de geamuri, merciwinking

| Jipa95 a răspuns (pentru Gxx):

Da, pai eu cu solutia de geamuri le sterg mai mult! happy