| •• a întrebat:

Cum activez bluetooth la Laptop MSI CR610? Din cate scrie in manual aces laptop are bluetooth (imi sugereaza si ledul de langa pad) dar nu stiu cum sa il activez. Am instalat driverul de pe siteul prodcatorului dar degeaba am incercat si varianta cu wifiul deschis dar degeaba. Imi apare cum ca dispozitivul nu a fost gasit. Vro sugestie? Va rog frumos! Dau fundita:X

1 răspuns:
| geo691 a răspuns:

Din pacate acest laptop nu are bluetooth de aceea cand vrei sa instalezi draivaru iti zice ca nu il gaseste pentru ca nu are. Si ai draivaru pe cd pentru ca cd-urile nu le fac doar pentru un anumit laptop acelasi lucru si despre manualul de folosire al laptopului sunt universale pentru a le usura munca lor. Eu m-am uitat pe internt la descrierea lui si zice ca nu are bluetooth.