| iintunericul a întrebat:

Cum as putea sa repar/refac un videoclip. Adica am filmat cu telefonul mobil si cand am vrut ca sa il vad a 2 oara nu am mai putut si l-am pus pe calculator si am descarcat toate programele care pot sa redeie video, dar cu nici unu nu am reusit si devina ar fi telefonul mobil ca nu lo filmat bine sau ce ar fi devina cum as putea sa il mai vad videoclipu
Dau funda! sper ca mati inteles ce problema am

1 răspuns:
| tudor3435 a răspuns:

Telefonul e de vina...
A intervenit o eroare cand ai terminat de filmat si cand sa generat video.
Eu nu prea iti dau sperante dar mai incerarca happy