| Misha4217 a întrebat:

Ce diferenta este intre Iphone 3gs si iphone 3g fara (s) sh am o intrebare daca am calculator cu Wi-fi si mobilul tot are ce se poate face s-ar putea sa stau pe internet pe mobil de pe internetul.de la com. sper ca mati inteles ..astep cite mai multe rs...

5 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

IPhone 3gs are procesorul mai bun, se misca mai bine si mai repede (s vine de la speed), are si camera mai buna decat 3g-ul si cam aste-a ar fi diferentele. La partea cu wi-fi-ul nu am inteles ce ai vrut sa zici, dar ai deja un raspunslaughing

| h5 a răspuns:

IPhone 3 are procesor de 412 MHz, rezolutie 320x480 (165 pixeli per inch), 128 RAM, camera de 2 MPX iar cu versiunea de iOS 4 se misca greu
Celalalt, Iphone 3gs, are procesor de 600 MHZ.RAM 256 MB, aceeasi rezolutie, camera diferita (3, 15 mpx).In fine. 3gs-ul e mai bun dpdv hardware.
Cat despre a2a problema raspunsul e pozitiv.iar semnalul WI-Fi tine de modemul pe care-l alegi. (unul modest are o raza cam de 20-30 m)

| GodLikex a răspuns:

La Iphone nu ma pricep dar la a 2-a intrebare iti spun ca se poate sa stai sa pe internet.

| Misha4217 explică (pentru GodLikex):

Mmmm se poate de stat si la distanta