| anonim_4396 a întrebat:

Cum de altii fac in doar 2 ani vreo 2500 prieteni pe facebook?
Eu unul am cateva cunostinte care au facut chiar si 5000 de prieteni in doar 2 ani.
Cum reusesc? Exista vreun hack care sa te ajute sa iti faci prieteni pe facebook sau ceva de genul?

4 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

Normal toate paginile cu peste 2000 de 'prieteni' sunt fanpages sau sunt conturi ale vedetelor/modele, ma rog personae cunoscute de multa lume.

| Dzeko7 a răspuns:

Toti vor sa aiba cat mai multi prieteni asa ca dau si accepta cereri de la straini.A si maximul e 2000 nu 2500.Tot ce este peste 2000 este pagina pentru fani.

| Bados a răspuns:

Nu exista, dau cerere la persoane random si sunt uni care dau accept la orice om ca sa aiba prieteni big grin Funda?

| Leonard90 a răspuns:

Nu mai trimiti cereri de prietenie la toti prietenii prietenilor pe care ii ai

funda?