| Manea_Gabi_1997 a întrebat:

Cum fac sa micsorez dimensiuna la pc pe facebook ca l-am marit si nu mai stiu cum fac dau funda cine imi zice va rog

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt doua posibilitati simple:
1.Tii apasat Ctrl si dai --
2.Tii apasat Ctrl si misti scroll-ul (rotita mouse-ului) spre tine.

| iulianr a răspuns:

Apesi CTRL apoi "-" (fara ghilimele) sau invarti de rotita din mijlocul mouse-ului.

| Chøço a răspuns:

Daca ai Google Chrome, sus, langa bara de cautare sunt niste linii uan sub alta. Dai click si acolo iti apare " Mariti ", selectezi marimea dorita, si gata. happy
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Tii apasat CTRL si dai de rotita de la mouse

| ITHelper a răspuns:

Daca ai mozila, dai la "vizualizare" (sus), dai la "marime text" (al 3-lea), si dupa aia dai la micsoreaza.
Este simplu! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Adytzzuy a răspuns:

Aaa apesi ctrl si misti de rotita de la mouse cand esti pe fb
FUNDA sad

| Stefanescu_Mircea_1994 a răspuns:

Tine CTRL, si misca de scroll happy ( rotita de la mouse ) daca nu ai scroll. CTRL si plus sau minus

| crystian98 a răspuns:

Apesi ctr si minus