| Zen0r a întrebat:

Cum pot micsora un videoclip de 130 mega in 60 70 mega sau mai putin

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Hmm, cauta un convertor video pe internet, apoi schimba-i formatul, fa-l.wmv, daca tot mare este, micsoreaza-i putin rezolutia si calitatea video, daca tot ramane mare,... miscoreaza-i calitatea audio, fa-o foarte mici (daca nu te intereseaza ce se aude... in video) si rezolutia mai mica, pana cand are marimea necesara, sau eventual, daca acel video vrei sa-l incarci undeva si 70 de mb e marimea maxima, arhiveaza-l in volume de 60 mb happy Bafta!

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Il convertesti cu XMedia Recode
http://youtu.be/e8_5o515Mdc